Верховна Рада не подолала «карантин вихідного дня»

64

Верховна Рада не підтримала проект рішення рекомендувати уряду переглянути запровадження карантину вихідного дня, повідомляє «Голос Громади» за інформацією центральних ЗМІ.

Вчора, 17 листопада, на засіданні парламенту розглядався внесений частиною депутатів проєкт постанови про скасування введених Кабінетом міністрів посилених карантинних заходів у вихідні дні.

При розгляді проєкту більшість фракцій жорстко розкритикували рішення Кабміну про локдаун вікенду, однак проти нього голосів у залі не набралося. Так, за скасування «карантину вихідного дня»  проголосувало 149 нардепів за необхідної кількості 226.

Читайте також:  В Олександрії створять мобільні бригади для виїзду до хворих з підозрою на коронавірус

Як відомо,11 листопада Кабінет міністрів скасував адаптивний карантин, посилив буденний карантин по всій Україні і запровадив повний “локдаун” по вихідних з 14-го до 30-го листопада щонайменше.

Рішення уряду викликало потужний протест малих підприємців, які кажуть, що влада позбавляє їх можливості вижити. Уряд запевнив, що готує компенсації для бізнесу.

Виступаючи з трибуни ВР 17 листопада, прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що якщо результату карантину вихідного дня не помітять через кілька тижнів, доведеться ще посилювати карантинні обмеження.

Читайте також:  Замість чаю – телефон: заборонені речі не потрапили до засудженого Петрівської виправної кoлoнії

А в Україні за минулу добу – черговий антирекорд: кількість захворілих на корона вірус сягнула 12 496 – це повідомляють українські ЗМІ з офіційних джерел.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ