Політичний бомонд Олександрії завжди був досить різностороннім. Після Революції Гідності багато хто зрадів, що нарешті закінчилася диктатура Партії Регіонів, яка на всіх рівнях влади ставила своїх «агентів впливу». Але більшість з цих «агентів» не розгубилися, а навпаки – об’єдналися під назвами «Опозиційний блок», «Партія розвитку України» та інші партії-клони колишніх «Регіонів».

Всім, більш-менш обізнаним в політичній ситуації олександрійцям, відомо, «хто є хто», і під якими гаслами тепер вони працюють в місцевій владі. Вибори вже давно відбулися, і, здавалося б, в час війни та тотального реформування в країні владні керманичі повинні йти до співпраці на благо громади, якій ця влада і повинна служити. Але наразі ситуація складається, щонайменше –  досить дивно.

Читайте також:  В Олександрії заборонили роботу ресторанів і розважальних закладів після 22.00

Зокрема, кореспонденти Голосу Громади не змогли не звернути увагу на риторику матеріалу, шпальта для друку якого люб’язно надала редакція газети «Вільне слово»,  банер якої нині розміщений на сайті міськради.

«Ларін: Ми розпочинаємо об’єднавчий процес з усіма, хто проти політики нинішньої влади» – саме такий гучний та провокативний заголовок має матеріал, надрукований в останньому випуску газети «Вільне слово» від 8 червня 2016 року.

Треба зазначити, що матеріал статті є досить суперечливим. Загалом, починається стаття з інформації про з’їзд всіх членів та прихильників «Опозиційного блоку», на якому було обрано партійне керівництво та склад політвиконкому. Саме до останнього увійшов Сергій Ларін, який і хоче почати працювати «проти політики нинішньої влади».

Читайте також:  Мешканців Кіровоградщини попереджають про вимагання грошей з боку псевдо-працівників прокуратури

Аналізуючи викладене, можна помітити такі яскраві маркери політтехнологій як «руйнування», «соціальний геноцид», «популізм», які за інформаційним матеріалом викладеної статті характеризують дії саме нинішньої влади. «Модернізація», «високі стандарти», «перезавантаження», «уряд народної довіри» – а це вже про основні чесноти «Опозиційного блоку». От тільки, нажаль, пан Сергій не вказав чому, поки він сам був очільником Кіровоградської області, ні модернізації, ні високих стандартів мешканці Кіровоградщини так і не встигли помітити. Постійним у словах залишилось одне – винуватість «попередників», які все розкрали, зруйнували і вивели в офшори. «Коаліція руйнівників повинна піти!» – ось таку позицію займає, варто зауважити, сам Сергій Ларін.

Читайте також:  В районі засідала комісія з питань забезпечення сплати податків підприємцями Олександрійщини

І, що найцікавіше – саме представники «коаліції руйнівників» знайомлять громадськість з резонансним інтерв’ю. (Як свідчить інформація з останньої сторінки газети, попри прийняте на 12-й сесії Олександрійської міськради рішення щодо реформування «Вільного слова», засновником газети все ще залишається Олександрійська міська рада).

скріншот газети «Вільне слово», випуск № 22 (13935) 8 червня 2016 р.
скріншот газети «Вільне слово», випуск № 22 (13935) 8 червня 2016 р.

Міськрада, головою якої є Степан Цапюк – людина, що ще в 2010 році передавала Сергію Ларіну повноваження голови Кіровоградського обласного відділення Партії регіонів. То виходить, що саме міську владу в особі Степана Цапюка та його заступників, сьогодні називають безпорадними та непрофесійними популістами, проти яких треба об’єднуватись та боротися? Адже нинішня влада в Олександрії представлена саме цими особами.

 

З повагою до олександрійської громади!

1 коментар