З 16 по 30 червня в ДОЦ «Прибережний», що на Херсонщині, проходив 9-ий фестиваль «Зірки Херсона, Черкас, Дружківки та інших міст України.

Дитяча хореографічна школа – студія «ШОК», якою керує Тетяна Ребер, представила наше місто і повернулась з нагородами у номінаціях «Естрадний танок» – ІІІ місце та «Сучасний танок» – ІІІ місце  в середній віковій категорії. Успішно виступило тріо Чижа Івана, Колеснік Іванни та Вінглевської Софії, та зайняло ІІІ місце в номінації «Естрадний танок». Тріо Крощенко Лади, Вінглевської Софії та Крилової Ніколь також зайняло ІІІ місце в номінації «Сучасний танок».

Читайте також:  Розпочалося національне тестування цифрової грамотності українців

Дует колективу Чиж Іван і Санжара Валерія посів ІІ місце у номінації «Народна стилізація», Чиж Іван і Крощенка Лада зайняли ІІІ місце у номінації «Естрадний танок», Рубан Вікторія і Колеснік Іванна  посіли ІІ місце у номінації «Сучасний танок», Санжара Валерія і Колеснік Іванна посіли почесне І місце у номінації «Сучасний танок». Солісти колективу Крощенко Лада зайняла ІІІ місце у номінації «Естрадний танок», Колеснік Іванна – ІІ місце у номінації «Сучасний танок». Пилипенко Валерія і Вінглевська Софія здобули диплом за зайняте І місце. Софія була удостоєна спеціальної премії від благодійного фонду розвитку талантів імені Семена Ривкіна.

Читайте також:  На Кіровоградщині знову 3 смерті від коронавірусу та ще 65 нових випадків

Колектив, діти, батьки і керівник висловлюють подяку очільникові області Сергію Кузьменко за допомогу і підтримку.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ