Для дітей із «Дружби» провели «Аукціон професій»

237

20 липня фахівці Олександрійського міськрайонного центру зайнятості спільно зі спеціалістами центральної районної бібліотеки ім. Д. І. Чижевського та фіналісткою програми майбутніх лідерів «FLEX» Ольгою Кан завітали до відпочиваючих дитячого оздоровчого табору «Дружба».

Про це повідомляє провідний фахівець з профорієнтації відділу  активної   підтримки безробітних Олександрійського міськрайонного центру зайнятості О. Клочко.

На початку заходу фахівець міськрайонного центру зайнятості надала поради щодо вибору майбутньої професії, розповіла дітям про професії, які користуються попитом на регіональному ринку праці та ознайомила з барометром професій.

Читайте також:  Комунальники ремонтують фонтан на площі Соборній в Олександрії

Продовжила спілкування зі школярами О.Кан, яка розповіла дітям, що FLEX – це програма культурного обміну між США та Україною за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Програма надає можливість українським школярам та студентам навчатися в американській школі і жити в американській сім’ї протягом одного навчального року. Ольга розповіла про етапи відбору Програми та поділилася враженнями від перебування в Америці: «Для мене це безцінний час, протягом якого я не тільки отримала практичні навички у постійному спілкуванні англійською, а й познайомилася з американською культурою і звичаями».

Читайте також:  В Олександрії оголосили дату проведення останніх дзвоників

Далі для школярів було проведено гру  «Аукціон професій». Завданням  було обрання категорії (мистецтво, транспорт, література, економіка, спілкування, спорт, право, телебачення, охорона здоров’я тощо). Діти робили «ставки» – обирали кількість підказок, які допоможуть відгадати професію з певної категорії. Азарту та захопленню не було меж!

Також фіналістка Програми познайомила відпочиваючих з традиційними американськими танцями, діти із задоволенням приєдналися та швидко вивчили рухи.

Читайте також:  Шахрайські схеми новизною не відрізнялись, але олександрійці все одно на них «клюють»

Наприкінці заходу було проведено рухову гру, в якій, традиційно, перемогла  «Дружба».

Захід пройшов на славу. Втомлені та задоволені відпочиваючі повернулися до табору.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ