На Кіровоградщині, через «тортури» поліцейських, колишній АТОвець вкоротив собі віку

699

На Кіровоградщині, після візиту до відділку поліції, повісився демобілізований боєць 72-ї бригади. Чоловіка звинуватили в побитті дружини. Однак односельці стверджують, що такого не було.

Про це йдеться у випуску ТСН.

Правоохоронці звинуватили Олексія Сніжка в побитті дружини, яка через травму голови впала в кому і знаходиться в реанімації. Подружжя було на дні народження, де між ними і сусідами, які повернулися із заробітків у Росії, виник конфлікт. Люди бачили, як і Олексія, і його дружину побили саме заробітчани. Потерпілу доставили в лікарню, а Олексія на наступний день прямо з дому забрали в райвідділ.

Читайте також:  Понад тисячу гектарів земель повернуто державі за минулий рік на Кіровоградщині

Родичі загиблого розповіли, що в Компаніївському райвідділі чоловік провів добу, і там його катували, вибиваючи зізнання. Чоловік  не став доводити свою невинність і обмовив себе.  Через декілька днів, після чергового виклику у відділок, 40-річний Олексій Сніжко повісився на яблуні біля власного будинку.

Загиблий залишив лише декілька рядків на аркуші паперу: «Допоможіть, будь ласка, Люді. Я вже не можу. Мені дуже важко, довго я не протягну, що сталося, я не пам’ятаю. Вибачте будь ласка. Дівчата, допоможіть мамі з Настусею. Я її дуже люблю! Донечка, вибач».

Читайте також:  Олександрійські учні презентували колекції одягу у форматі fashion-show у Кропивницьку

Товариші Олексія провели власне розслідування і прийшли до райвідділу вимагати покарання поліцейських. На їхню думку, правоохоронці неналежним чином провели розслідування, катували чоловіка і довели його до самогубства. Однак поліцейські не згодні з таким звинуваченням.

Вони також зауважили, що не залишать цю справу, поки не буде проведено повноцінної перевірки. Вони збирають гроші на лікування побитої жінки і сподіваються, що вона прийде до тями, дасть свідчення і це повністю реабілітує покійного.

Читайте також:  З нагоди 33-ї річниці Чорнобильської аварії в Олександрії пройдуть урочисті заходи

Зазначимо, що після візиту АТОвців, керівника поліцейського райвідділу відсторонили від роботи на час проведення перевірки.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ