Триває набір патрульних поліцейських

218

4 липня на брифінгу, який відбувся у відомстві, начальник сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення ГУНП в області Олена Серебреннікова повідомила  про старт набору на посади інспекторів секторів реагування патрульної поліції Кіровоградської області.

Конкурс розпочався 3 липня і триватиме до 14 липня. Олена Вікторівна зазначає, що наразі є 25 вакантних місць. На сайті Нацполіції області можна детальніше дізнатись про перелік вакансій, ознайомитись із переліком необхідних документів та основними вимогами до кандидатів.

Читайте також:  Ніколи не пізно почати спочатку: на Олександрійщині атовець здобув освіту завдяки службі зайнятості

Основні вимоги до кандидатів – українське громадянство, вільне володіння державною мовою, обов’язкова вища освіта, знання Конституції України та Закону України «Про Національну поліцію».

Усі бажаючі мають подати електронну заяву на сайті Нацполіції, у розділі «Проводиться набір до поліції» (посилання на сайт – kg.npu.gov.ua) та подати відповідні документи у м.Кропивницький , вул. Чміленка, б. 41.

Читайте також:  У мешканця Олександрійщини посеред білого дня викрали машину на пр.Соборному

При виникненні питань щодо заповнення онлайн-заяви, а також всієї небхідної інформації про конкурс відбору, можна звертатись з 9:00 до 17:00 щодня, окрім вихідних днів.

Телефони для довідок :

(067) 523-10-90, (050) 383-99-96,

(067) 599-61-40, (050) 548-52-61

Також можливий зв’язок електронною поштою за електронною адресою nabir.police.kg@.gmail.com.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ