В Олександрії безкоштовно тестуватимуть на ВІЛ

154

Благодійна організація “Шлях до життя” за підтримки депутата Олександрійської міської ради Андрія Коломійцева в четвер,  5-го жовтня, з 10:00 до 13:00 на площі Соборній та на Перемозькому мкрн. проводитиме  безкоштовне експрес-тестування на СНІД.

Про це повідомив голова організації Анатолій Тримбач.

ВІЛ-інфекція – це соціально небезпечне інфекційне захворювання, що розвивається внаслідок інфікування вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), довготривалого переживання (персистенції)  ВІЛ в лімфоцитах, макрофагах  та клітинах нервової тканини. Хвороба характеризується прогресуючою дисфункцією імунної, нервової, лімфатичної та інших  систем організму. Відповідно до сучасних уявлень ВІЛ-інфекція відноситься до невиліковних хвороб, має тривалий хронічний перебіг і, в разі відсутності  ефективної терапії, закінчується смертю хворого.

Читайте також:  Олександрієць, якщо ти працюєш “на себе” без реєстрації своєї діяльності — вони прийдуть до тебе!

На сьогодні ВІЛ-інфекція поширена по країнам усіх континентів і її поширення в  світі носить назву пандемії ВІЛ/СНІДу, а в Україні розвивається епідемія ВІЛ/СНІДу. В країні зареєстровано понад 170 тис. ВІЛ-інфікованих, але за підрахунками експертів про свій ВІЛ-статус знає лише третина інфікованих; загальна кількість людей,  які живуть з ВІЛ в Україні, сягає 377 600

Читайте також:  Графік планових відключень світла в Олександрії на другу половину травня

БЕЗ КОМЕНТАРІВ