Скрін фото з відео

Нещодавно увесь світ відзначив День Миру. Для України сьогодні це свято набуло особливого значення, адже щодня на сході країни українські солдати-герої боронять від ворога кордони нашої держави, відстоюючи кожного дня право жити у війльній, незалежній країні. Жити в мирі!

“Ми за мир!” – саме такий меседж намагалися донести студенти Олександрійського політехнічного коледжу своїм флешмобом з нагоди відзначення Всесвітнього Дня Миру.

Читайте також:  Президент України оголосив дату обрання предстоятеля незалежної автокефальної помісної православної української церкви

За ініціативи студради своє бажання взяти участь виказали близько 700 студентів. Кожна студентська група обрала для себе область  і «заповнила» іі на мапі України. Учасники флешмобу утворили живий прапор, піднявши над головою жовті та блакитні аркуші паперу.

Дружня студентська родина справжніх патріотів в унісон вигукувала: «Слава Україні – Героям Слава». А в кінці заходу голуби Миру, що символізують єдність України, полетіли до Криму, Донеччини та Луганщини.

Читайте також:  В Олександрії відбудуться заходи з нагоди 75-ї річниці визволення від фашистських загарбників

Не може не викликати гордості ще й те, що знімали й монтували відео студенти власними силами. Щиру вдячність за активну участь у створенні такого масштабного та цікавого дійства в житті начального закладу студенти та викладачі висловлюють Мотузу Костянтину, Вадиму Салтану та Сергію Огнарєву, а також – заступникові директора з виховної роботи Бульбі Тетяні Миколаївні, за її допомогу й всебічну підтримку в організації флешмобу.

Читайте також:  В Олександрії біля Братської могили радянських воїнів, що у Перемозькому мікрорайоні, вшанували пам’ять загиблих воїнів

БЕЗ КОМЕНТАРІВ