Депутати “Опоблоку”, “Батьківщини” та “Сили людей” бояться звітувати перед громадою

177

Питання  щодо затвердження Положення про звітування Олександрійського міського голови, виконавчих органів, постійних комісій та депутатів Олександрійської міської ради було внесено на розгляд сесії депутатом фракції “БПП “Солідарність” Коломійцевим А.О.

Так, депутат запропонував визначити єдину форму звітування з чітко встановленими правилами, наголошуючи також, що звіти завчасно повинні бути оприлюднені на офіційному сайті міської ради для того, щоб люди мали змогу ознайомитися про проведену тим чи іншим депутатом, роботу, а в подальшому, при звітуванні, поставити свої питання.

Читайте також:  Чи легко жінці в сучасній політиці? (запрошення до дискусії)

Проте депутат від “Опозиційного блоку” О. Банковський особисто попросив депутатів не підтримувати цей проект рішення, мотивуючи таку пропозицію тим, що з цим питанням не визначилася комісія із “законності”. Проте причина, ймовірно, в іншому, адже депутат розуміє, що йому особисто також доведеться звітувати перед громадою та відповідати на не завжди зручні питання своїх виборців.

Читайте також:  В Олександрії будується… «Олександрія»

Цікавим є також те, що звітувати, як показало сьогоднішнє голосування, бояться лише депутати від “Батьківщини”, “Опозиційного блоку” та “Сили людей”, адже вони висловилися “ПРОТИ” цього рішення, тим самим демонструючи своє небажання відкритого діалогу з громадою, яка доречі їх і обрала.

“За” відкрите спілкування зі своїми виборцями проголосували депутати “Солідарності”, “Самопомочі”, “Радикальної партії Олега Ляшка” та міський голова Степан Цапюк.

Читайте також:  Приютівська громада відсвяткує свій день народження

БЕЗ КОМЕНТАРІВ