Про допомогу всіх небайдужих просить місцева жителька Антоніна Ігнатьєва.

Зараз Тоня зі своїм 9-місячним малям перебуває на стаціонарному лікуванні в першій дитячій лікарні в місті Києві. Єгор народився в результаті кесаревого розтину з вадою головного мозку. Лікарі діагностували в дитини порок розвитку головного мозку, гіпоплазію червя мозочка, псевдобульбарний синдром, епісиндром, повідомивши батьків, що шансів на одужання у маляти практично немає. Однак батьки не втрачають надію й продовжують боротися за здоров’я свого малюка.

З листопада 2015 року мати з сином перебувають на стаціонарному лікуванні з аспіраційною пневмонією. Це складна форма пневмонії, при якій вміст шлунку малюка потрапляє в дихальні шляхи. Зважаючи на те, що їжа постійно потрапляла в легені, лікарі поставили Єгорці зонд для годування. Сьогодні батькам пропонують погодитися поставити хлопчикові гастростому – такий собі штучно створений отвір в передній черевній стінці і шлунку для створення можливості харчування малюка через це сполучення.

Читайте також:  Штормове попередження на Кіровоградщині: синоптики прогнозують грози

Поряд з аспіраційною пневмонією лікарі діагностують малюкові ймовірний синдром Жубера та аномалію розвитку нервової системи. Зараз, у свої 9 місяців, хлопчик не тримає голову, не може сидіти, не агукає, не реагує на іграшки, не просить їсти. Малюк майже не бачить, а можливість чути зовнішні звуки, взагалі, під питанням. Нажаль зараз перевірити слух та зір в повному об’ємі неможливо.

Після лікування пневмонії малюка планують обстежити спочатку в Харківському генетичному центрі, після чого –  звернутися за допомогою до реабілітаційних центрів України та за кордоном. Нажаль, на сьогодні клініка в Німеччині відмовила батькам малюка, адже там приймають дітей віком лише від двох років. Наразі триває переписка з дитячими лікувальними закладами Лондона та Угорщини.

Читайте також:  На Кіровоградщині перевіряють вантажівки на «перегруз»

Батьки в розпачі, адже на лікування та подальше обстеження дитини потрібні чималі кошти, які, на сьогодні, в звичайної робітничої молодої пари, вже вичерпалися.

Батьки просять всіх небайдужих допомогти маляті отримати шанс на здорове життя.

«…Я очень хочу здоровья своему ребенку и очень стыдно просить, но и не просить не могу…» – пише на своїй сторінці мама хворої дитини.

Читайте також:  На Олександрійщині відремонтують дороги, школи, дитячі садки у рамках проекту «Велике будівництво»

Шановні жителі Олександрії! Не будьмо байдужими – допоможімо батькам не втратити свою дитину. І не важливо, десять гривень чи одну гривню ми дістанемо зі свого гаманця, адже навіть мінімальний внесок може допомогти малюкові отримати повноцінне життя в майбутньому.

Тел. матері: 066 702 87 37 – Антоніна;

Тел. батька: 095 939 00 86 – Андрій.

Допомогти та вилікувати дитину, нажаль, медикам не вдалося і наприкінці 2016 року Єгорка пішов із життя. Кореспонденти Голосу Громади висловлюють батькам та рідним хлопчика щирі співчуття, а всім, хто відгукнувся на чужу біду висловлюємо глибоку вдячність за допомогу та небайдужість.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ