Прозвітував “УКРОП”, але не весь

236

Після звітування депутатів Олександрійської міської ради фракції “БПП “Солідарність”, про що вже повідомляв Голос Громади, свій звіт представила місцева політична партія “УКРОП”, точніше кажучи, один із трьох депутатів цієї політичної сили, а саме Сергій Мельник.

Звіт відбувся в приміщенні Олександрійського районного будинку культури цими вихідними. Депутат розповів про те, що вдалося зробити за перший рік своєї депутатської діяльності, а до чого ще доведеться докладати чимало зусиль.

Як відомо, останні вибори місцевої влади в Олександрії привели до міської ради нових та ще невідомих широкому загалу політичних діячів. Зокрема, нова політична сила під назвою «УКРОП» несподівано  «увірвалася» у передвиборчу гонитву, чим забезпечила собі аж трьох представників у Олександрійській міськраді.

Читайте також:  Вебінари для безробітніх Олександріїщини: інформативно, зручно, доступно

Природно, що новим та незаангажованим представникам своїх округів виборці дали чималий кредит довіри. Щоправда, певні особи проявили себе не найкращим чином. Пригадуючи події за участю Ігора Руденка та Павла Шевченка, котрі ще на початку своєї політичної «кар’єри» потрапили до гучного скандалу, викликавши непорозуміння серед своїх однопартійців, сьогодні ці депутати особливо не переймаються проблемами своїх виборців. Нагадаємо, що одразу після голосування “укропівців” з “опозиційним блоком” та “Батьківщиною”, що дало початок “новій більшості” у міськраді, депутати Руденко та Шевченко змінили статус безробітних депутатів на статус депутатів, які отримали посади на комунальному підприємстві  “Центральний Ринок”.

Читайте також:  Мешканців Кіровоградщини попереджають про вимагання грошей з боку псевдо-працівників прокуратури

Проте, це мабуть, найбільше, на що спромоглися обранці, адже свою роботу як депутатів, яким громада віддала свої голоси, Шевченко та Руденко виконують досить мляво, точніше кажучи – невидимо. Як повідомляє сайт Олександрійської міської ради, за майже цілий рік своєї депутатської діяльності, ці депутати не спромоглися зареєструвати жодного звернення від громадян. А це значить, що 45 осіб (6%), що проголосували за Ігора Руденка на 17-му окрузі та 25 (5,5%), які проголосували за Шевченка на 25-му окрузі, не мають можливості не те, що отримати якусь допомогу, а елементарно – звернутися до своїх же “обранців”. Тому було б дуже цікаво послухати про що будуть звітувати “укропівці” за рік депутатства, та які в них плани на майбутнє. Бо склалося враження, що певні особи прийшли до влади під прапорами нових та перспективних політичних сил лише для того, щоб вирішити свої особисті проблеми та питання. Люди, які не усвідомлюють функції, а головне – відповідальності депутата, такими діями дискредитують не лише своїх однопартійців, а і депутатську діяльність загалом. Звісно, своїми передвиборчими гаслами дуже легко пообіцяти “золоті гори”, та варто розуміти, що ціна такому “депутатству” знизиться вже після наступних виборів.

Читайте також:  Мобільні групи поліції Кіровоградщини за останній тиждень перевірили понад 900 розважальних та торговельних закладів

БЕЗ КОМЕНТАРІВ