Олександрієць Геннадій вже котрий рік поспіль, з його слів, займається тим, що діагносутє та зцілює людей від будь-яких хвороб. Завдяки настоянці з отруйних грибів, власного виробництва, він сьогодні має відмінне здоров’я та ще й допомагає “зцілитися” хворим не лише від фізичних недуг, а й відновитися духовно.

Саме для поглиблення єдності з енергією космосу на прибудинковій території Геннадій зі своєю теперішньою дружиною побудували шалаш. За словами чоловіка – це місце, де він проводить досить багато часу і отримує космічну енергію. Крім власноруч збудованого куреня на території за п’ятиповерхівкою, в якій він власне і проживає, олександрієць ще й вирощує кріп, петрушку, цибулю, часник, а також плодові дерева, щоб використовувати в їжу лише натуральні вітаміни та екологічні продукти.

Читайте також:  На Кіровоградщині аферисти від імені податківців вимагають гроші: будьте обачні

Кореспондентам Голосу Громади вдалося поспілкуватися також і з сусідами чоловіка, які розповіли, що “таким” він став відносно нещодавно. Адже замолоду Геннадій був льотчиком і до виходу на пенсію служив у військовій частині в Олександрії. Побував у деяких гарячих точках, має вищу освіту. Крім цього сусіди повідомили, що окрім шалашу та городини, чоловік, нібито викопав підземну коптильню, таку собі міні-землянку “про всяк випадок”.

Читайте також:  Ще сім мільйонів гривень виділила обласна рада Кіровоградщини на боротьбу з коронавірусом

На власні очі перевірити достовірність інформації щодо підземної коптильні кореспондентам Голосу Громади, нажаль, не представилося можливим. Проте побувати у місці, де Геннадій отримує енергію з космосу, все ж таки, вдалося. Шалаш, збудований з сухого гілля дерев, має вигляд піраміди, по центру якої зроблені двері. Всередині шалашу є місце, щоб сидіти (під час медитацій), а також саморобна драбина, ймовірно, щоб мати можливість дістатися до найвищої точки своєї споруди.

Читайте також:  Понад 1000 медпрацівників Кіровоградщини застраховані на випадок коронавірусу

На таку дивну поведінку колишнього льотчика сусіди вже не звертають уваги, проте зазначають, що деякі незручності, “цілитель” Геннадій, все ж таки, їм створює.

Сам же чоловік, на всі питання кореспондентів Голосу Громади відповідав віршами, розповідаючи про своє ставлення до оточуючого середовища, людей, політики та іншопланетних світів, при цьому стверджуючи, що він прибулець, а не людина і наразі намагається виростити “зерня людяності, щоб створити сад найвищої краси”.

З повагою до олександрійської громади!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ