Зроблено разом: “Рідни дім. Олександрія”

347

Громадська організація «Рідний дім. Олександрія» в нашому місті з’явилась наприкінці зими 2015 року за ініціативи Олександра Приходька, Любові Мороз, Сергія Катюженка та інших активних жителів нашого міста. Бажаючи змін, вони акцентували свою увагу на турботі про Олександрію – з огляду на це і була обрана назва «Рідний Дім. Олександрія».

Головною метою новоствореної організації, кількість активістів якої насьогодні сягає близько сорока, є участь у здійсненні громадського контролю за діяльністю органів влади та їх управління, врахування громадської думки під час формування та реалізації політики, задоволення та захист законних прав та громадських  інтересів у різноманітних сферах суспільного життя. Головним же напрямком роботи на даний момент є допомога у вирішенні соціально-побутових проблем міста та просвітницька діяльність.

Задля цього організація проводить суботники з благоустрою: так з 2015 року в занедбаному парку «Молодіжний» по вулиці Садовій проводиться прибирання території від сміття, молодих паростей кленів, а також висадка нових дерев та опіка над ними разом з місцевим мешканцем Сергієм Міляном. Члени громадської організації та активісти долучаються до заходів всеукраїнської екологічної акції організації “Let’sDoIt, Ukraine”.

В березні цього року організацію очолила Євгенія Мороз, місцева громадська активістка, відома своєю діяльністю в Координаційному центрі волонтерів та організацією патріотичних заходів в місті.

“Мене запрошували приєднатися до організації “Рідний Дім. Олександрія” ще у 2015 році, коли відбувався процес формування ГО. Але я відмовилася, бо на той момент повністю віддавалася волонтерській діяльності в Координаційному центрі волонтерів Олександрійщини. І вважала, що там від мене більше користі, – розповідає Євгенія Мороз. – В березні 2016 року мені знову запропонували стати членом громадської організації і, окрім цього, очолити її”.

Що ж до подальших планів, то насьогодні в організації «Рідний Дім. Олександрія» більш просвітницький та освітній напрямки роботи. Хоча при цьому не полишаються і початі раніше справи та ініціативи.

«Ми співпрацюємо з усіма, хто хоче добра нашому місту та хоче побороти хабарництво, дерибан бюджетних коштів, недбальство. З тими, хто робить, а не обіцяє», – підсумовує свою розповідь Євгенія Мороз.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ