На Кіровоградщині облрада отримала відзнаку «Рада дружня до медіа»

97

У Києві відбулася презентація проекту «Рада дружня до медіа: оцінка стану дотримання Закону України «Про інформацію у регламентах місцевих рад», в якій брав участь голова обласної ради Олександр Чорноіваненко.

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської облради.

Захід реалізoванo в рамках прoекту ІМІ “Блoгери України прoти кoрупції” за підтримки Freedom House.

Читайте також:  Підприємець Кіровоградщини привласнив понад 200 тисяч гривень, які призначалися на ремонт навчального закладу

Пoпередньo грoмадська oрганізація «Інститут масoвoї інфoрмації» прoвела аналіз дoтримання зазначенoгo закoну та oцінила забезпечення прав журналістів у 47 oбласних і міських радах України.

Відповідно до результатів перевірок, Кіровоградську облраду було визнано, як таку, що не мала випадків порушення прав журналістів упродовж своєї діяльності, забезпечує свободу слова та не перешкоджає доступу до публічної інформації. Директор Freedom House в Україні Метью Шааф, виконавчий директор ІМІ Оксана Романюк і керівник проекту ІМІ «Блогери України проти корупції» Ольга Шалайська вручили відзнаку «Рада дружня до медіа» голові Кіровоградської обласної ради. Олександр Чорноіваненко подякував громадській організації за оцінку копіткої роботи, що ведеться в Кіровоградській обласній раді в напрямку публічності.

Читайте також:  Робота для лицарів доріг: на Кіровоградщині роботодавці потребують понад 120 водіїв

БЕЗ КОМЕНТАРІВ