У Войнівці місцеві активісти вирішили створити “Самооборону” села

447

Сьогодні, 20 липня, в селі Войнівка біля приміщення сільської ради з’явився намет, у якому наразі проходить запис у самооборону села. Про це кореспондентам Голосу Громади повідомили жителі Войнівки.

За словами мешканців-активістів, котрі і виступають ініціаторами створення “…головною метою “Самооборони” наразі є захист населеного пункту від провокаторів з міста, а також на підтримку курсу Войнівки в складі об’єднаної територіальної громади”.

Нагадаємо, що до сіл Олександрійського району, жителі яких наразі розглядають питання щодо об’єднання, майже на кожне зібрання громади чи то на сесію сільських та селищних рад приїздять посадовці з Олександрії, які усіма можливими способами намагаються запобігти їх проведенню, а простіше кажучи – зірвати їх.

Читайте також:  З початку епідсезону на Кіровоградщині вже сталося 9 смертей від наслідків грипу

Крім цього, 15 липня у Войнівці, під час проведення зібрання громади задля обговорення питання створення Приютівської ОТГ одному з учасників було нанесено легкі тілесні ушкодження. Причиною цього стали думки і висловлювання чоловіка, які не сподобалися одному з районних депутатів, котрий і зчинив штурханину.

Як довго буде діяти самооборона Войнівки невідомо, але, як зазначають самі ж активісти, вони налаштовані рішуче захищати свій вибір.

Читайте також:  Біля олександрійського навчального закладу на проспекті Соборному вандали понівечили світлофор

БЕЗ КОМЕНТАРІВ