Фото Регіна Пилипенко

В центрі мікрорайону Перемога з нагоди святкування Різдва Христового маленьким мешканцям влаштували справжнє свято. Казкові персонажі разом з Дідом Морозом розважали малечу веселими танцями, запальними іграми та хороводами.

Прохолодна погода не стала на заваді проведенню свята, на яке завітало більше 60 діток, що проживають у мікрорайоні. По завершенні святкування діти отримали солодкі подарунки, печиво та могли зігрітися теплим чаєм.

Читайте також:  В Знам’янському районі 32-річний олександрієць скоїв грабіжницький напад

Організаторами та головними спонсорами святкового заходу виступили церква “Перемога” та міжнародна місія IMOCE. Про це кореспонденту Голосу Громади розповіла координатор дитячих проектів в нашому місті Регіна Пилипенко, наголосивши, що метою проведення цього заходу було не лише розважити малечу та подарувати їм свято, а й розповісти дітям про свято Різдва Христового.

Зазначимо, що це далеко не перший проект для олександрійців, адже міжнародна місія IMOCE вже відома в нашому місті проведенням свята сім’ї та дитячих свят таких, як “Kids games”, що проводилися минулого літа на площі Соборній та у мікрорайоні Перемога.

Читайте також:  Педагог з Олександрії стала лауретом премії імені В.О. Сухомлинського

БЕЗ КОМЕНТАРІВ