Сьогодні в Олександрійській центральній районній бібліотеці ім.Д.І.Чижевського частували варениками. Незвичайний захід Різдвяне “Varenuk-шоу” вирішили провести в рамках відзначення новорічно-різдвяних свят, вареники на яке приготували читачі та відвідувачі бібілотеки.

Як розповіла директор ЦРБ Надія Чуянова бібліотека проводить подібні заходи щороку, тому вони вже стали традиційними. “Такі заходи спрямовані на популяризацію українських обрядів та традицій, автентичної української кухні. Так, для прикладу, минулих років ми проводили “Узвар-фест”, фестиваль української куті. Цього року вирішили провести свято найулюбленішої страви українців – вареників, тому й назва така – “Varenuk-шоу”.

Читайте також:  Близько 200 безробітних цьогоріч залучені до інформування населення про субсидіювання

У ході проведення заходу присутні дізналися, в яких регіонах України готують вареники, з якою начинкою, з чим їх їдять, та які особливості у кожному регіоні приготування цієї смачної української страви. Поряд із цим для відвідувачів проводилася вікторина на знання особливостей української кухні. А на останок усі бажаючі мали змогу скуштувати вареники з сиром, з печінкою та картоплею, з капустою, з яблуками, з гречкою та грибами.

Читайте також:  В селищі Олександрійському відремонтують дахи житлових будинків

БЕЗ КОМЕНТАРІВ