«Комплімент» від мера депутату олександрійської «Батьківщини»

529

Нещодавнім розпорядженням міського голови на посаду начальника відділу внутрішньої політики Олександрійської міської ради було призначено депутата від фракції «Батьківщина» Євгена Алімова.

Колишній  працівник Олександрійського МВ УМВС України в Кіровоградській області, нині діючий депутат Олександрійської міської ради від «Батьківщини» вже не вперше намагається «просунутися» поближче до влади. Ще в квітні 2016 року Євген Алімов проходив стажування у відділі земельних ресурсів.

Цікаво те, що пропозицію стажування в земельних ресурсах Алімов, за збігом обставин, отримав зразу ж після голосування за прийняття Регламенту за проектом секретаря міськради Богоявленської, який повністю влаштував мера та виконком.

Читайте також:  Скільки охочих виявили бажання вакцинуватися вихідними, що минули?

Проте чи то досвіду та професіоналізму в Алімова виявилося замало, чи ще за якихось причин, але стажування для депутата так і залишилося безрезультатним. Воно мабуть і не дивно, адже що може бути спільного в роботі заступника командира патрульної служби, ким раніше працював Алімов, та співробітника відділу земельних ресурсів – дійсно визначити досить складно.

Зате досвід роботи не знадобився пану Алімову при отриманні посади начальника відділу внутрішньої політики Олександрійської міської ради. Наразі в зазначеному відділі працює аж два співробітника – безпосередньо начальник Є. Алімов та головний спеціаліст. Згідно положення про відділ внутрішньої політики, начальник відділу призначається на посаду та звільняється з посади міським головою, особисто яким, до речі, також визначається і фонд оплати працівників відділу та видатки на його утримання.

Читайте також:  Для учнів Новопразького НВК придбали шкільний автобус

Цікаво, що саме Алімов, ще зовсім нещодавно, виступав одним із тих, хто дуже гостро сприймав політику мера та неодноразово висловлював свою позицію щодо необхідності повного перезавантаження  виконавчого комітету. Крім того пан Алімов був одним із тих депутатів, які підписалися під зверненням про недовіру міському голові.

Однак, як бачимо, сьогодні ситуація повністю змінилася. І тепер Алімову доведеться запрацювати на благо міста з подвійною віддачею, адже «дякувати» за нове призначення, ймовірно, знову доведеться голосами за «правильні» рішення.

Читайте також:  Які імена є трендовими серед новоспечених українських батьків

Цікаво, хто наступний з лояльних депутатів отримає «презент» від міського голови, та чи вистачить місту бюджетних коштів, якщо так щедро роздавати посади усім безробітним депутатам.

З повагою до олександрійської громади!

1 коментар

  1. Постреволюційна країна еволюціонує, змінюється, збагачується, розквітає? Завдяки мудрому вибору нових, чесних, прогресивних, освічених управителів, справжніх державників?(поставлю знаки питання, інакше про мене погано подумають).
    Щоб не було у людей роздвоєння особистості (когнітивного диссонансу, це по освіченому, -“дурки”, по простому) – запровадили не тільки зміну тупо-німі-чних найменувань, а й ввели до вжитку нові об’єднуючі націю слова – ЗрадоПеремога, наприклад! Зрозуміли? Два в одному. -Тоді всі події з Оленкою, Алімкою, Сіроженькою, злегка притрушених “Укропчиком” набувають цілком вживаноі страви. Їжте на здоров’я…