Коротко про результати засідання виборчкому (ВІДЕО)

778
Сьогодні, 6 вересня, розпочате бійкою засідання виборчої комісії нарешті завершилося. Зважаючи, що кінцевий термін прийняття рішення спливає о 23:59 сьогодні, одинадцять членів Олександрійської міської територіальної виборчої комісії, розуміючи усю відповідальність за неприйняття в строки відповідного рішення, проголосували за проект постанови про утворення округів, запропонований членами виборчкому.
Оскільки перший проект був відхилений більшістю членів комісії, а голова комісії  взагалі відмовилася винести на голосування альтернативний проект рішення про утворення територіальних виборчих округів, заступник голови комісії, зважаючи на бездіяльність голови, запропонував  даний проект винести на розгляд та прийняти по ньому остаточне рішення
Треба зауважити, що на засідання, за потурання голови комісії, були допущені сторонні особи, які не мали права бути на засіданні. Вони грубо втручалися в роботу комісії, фізично перешкоджали здійсненню членами комісії своїх повноважень, що явно містить ознаки кримінального правопорушення.  
Читайте також:  Скільки пільговиків їздять автобусом №18?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ