Допомога військовим – справа досить нелегка як для людей, так і для техніки. Автомобілі, які використовуються для поїздок в зону проведення антитерористичної операції, часто зазнають поломок – адже шлях до зони АТО є складним та довгим. Для прикладу можна привести автомобіль Сергія Качинського, яким вже більш ніж два роки волонтери різних організацій передають та доправляють допомогу для військовослужбовців. Вантажний фургон волонтера після останньої поїздки зазнав значної поломки, і тільки завдяки матеріальній допомозі від депутата міської ради Андрія Коломійцева та батьків і вихованців танцювального колективу «Авантюрин», з’явилася змога його «реабілітувати».

Читайте також:  Військовий з Олександрійщини загинув від ворожих куль

Та все ж існує проблема старіння техніки, ігнорування якої може загрожувати відсутністю можливості відправляти допомогу військовим з Олександрії.

«Техніка не витримує навантажень  при тому, що автівці, яку ми зараз використовуємо, вже 20 років з моменту випуску – два з яких вона активно використовується для поїздок на передову. Варто зазначити, що по техпаспорту максимум можна вмістити близько 750 кг, а при поїздці в зону проведення АТО інколи навантажуємо і більше тони», – розповідає волонтер Сергій Качинський.

Читайте також:  Як жителі приєднаних олександрійських громад святкуватимуть дні своїх сіл

Наразі ж місцеві небайдужі мешканці знайшли схожий за характеристиками фургон, який можна було використовувати для поставлених цілей. Але в даний час ціна в дві тисячі доларів є занадто великою як для Качинського, так і для волонтерського центру.

14368863_549625235231238_5181489090344325163_n

БЕЗ КОМЕНТАРІВ