31 мешканця Кіровоградщини вже оштрафували за відсутність маски за новим законом

2447

21-22 листопада на території Кіровоградської області продовжували роботу рейдові групи поліцейських для забезпечення дотримання громадянами встановлених карантинних обмежень, повідомляє «Голос Громади» на сайт пресслужби Нацполіції.

Зокрема, перевіряли дотримання власниками розважальних та торговельних закладів, а також водіями транспортних засобів встановлених обмежень щодо режиму діяльності.

За цей період на порушників було складено 29 адміністративних протоколи та винесено 31 постанова.

Читайте також:  «Телефонного» зловмисника викрито олександрійською поліцією

Загалом, упродовж вихідних на території області працювали 250 працівників територіальних підрозділів поліції області, понад 80 патрульних поліцейських, а також представники Держпродспоживслужби та управління ДСНС в області.

Мобільні  групи поліцейських провели перевірки 1293 суб’єктів господарювання – закладів громадського харчування, закладів торгівлі, розважальних закладів та перевізників.

Нагадаємо,від 21 листопада набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби». Відтак, статтю 44-3 доповнено частиною другою наступного змісту: «Перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно». Зазначене порушення тягне за собою накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 170 до 255 гривень.

Читайте також:  На Кіровоградщині 435 учасників АТО (ООС) мають статус безробітного

БЕЗ КОМЕНТАРІВ