Сьогодні, 17 січня, в Олександрійському районному будинку культури відбулось засідання фокус-групи, свого роду – соціологічне дослідження проблем жінок, які проживають у селах, селищах Олександрійського району.

Захід відбувся за сприяння благодійного товариства «Олександрійський районний благодійний інформаційно-консультаційний центр» (БТ ОРБІКЦ) в приміщенні Олександрійського районного будинку культури  в рамках проекту “Залучення через освіту” Інституту соціокультурного менеджменту (ІСКМ) було проведено фокус-групу.  Метою проекту є сприяння залученню громадян до активного суспільного життя на локальному рівні в умовах децентралізації. Модераторами заходу виступили Лев Абрамов – директор ІСКМ та Леонід Жовтило – консультант проекту.

Читайте також:  За минулу добу COVID-19 забрав життя 8 мешканців Кіровоградської області

В  обговоренні  проблем сільського жіноцтва взяли участь 20 працівниць  закладів культури Олександрійщини, відділу культури і туризму райдержадміністрації, районного будинку культури, районної бібліотеки та представників ЗМІ, серед яких: начальник відділом культури та туризму Олександрійської РДА Антоніна Пилипенко, президент БТ ОРБІКЦ Тетяна Шоколова, директор центральної районної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського Надія Чуянова, директор Березівського будинку культури Дарина Ратушняк, бібліотекар  Березівської бібліотеки-філії Протопопівської сільської ради Анжела Зіненко та інші. Вони поділилися своїм  баченням сучасних проблем територіальних громад та важливості місії жінки в їх житті, думками щодо місцевого розвитку та ролі жінок у цьому процесі, озвучили локальні проблеми, а також шляхи їх вирішення. Благодійне товариство ОРБІКЦ дякує всім учасникам за активність, співпрацю та небайдужість.

Читайте також:  З 26 інфікованих на COVID-19 мешканців Олександрійщини є дитина

Отримана інформація дозволить експертам ІСКМ скорегувати освітню програму, передбачену проектом,  і зробити її більш корисною для цільової аудиторії.

Проект реалізується ІСКМ в рамках «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!»», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст статті є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ