Що потрібніше жителям «Тинди»  – перукарня чи бібліотека?

352

Така непроста альтернатива постала перед членами виконкому олександрійської міськради на останньому засіданні, повідомляє «Голос Громади».

Питання стосувалося вбудованого у багатоповерховий будинок № 139-а по вул. 6 Грудня приміщення площею 22,6 м2. Воно перебуває на балансі комунального підприємства «Житлогосп»  і на нього претендують два суб`єкти господарювання. Наприклад, одна з приватних підприємниць міста, яка хоче взяти цю, фактично – кімнату в оренду під власну перукарню. А міська влада натомість хотіла «переселити» у це приміщення філію №6 міської бібліотечної системи, яка розташовується на цій же вулиці 6 Грудня, але далі, у Новопилипівському приватному секторі, відомому, як Бадина, у технічно незадовільному (аварійному) приміщенні.

Читайте також:  На черзі – капремонти вулиць олександрійської «агломерації»

Практично всі члени виконкому стали на бік бібліотеки, але присутній на засіданні один з депутатів міської ради несподівано і категорично висловився проти переселення бібліотеки у більш пристойні умови, стаючи таким чином на бік приватної перукарні. Тим часом під час цієї досить палкої дискусії, яка виникла спонтанно, виконкомівці закинули депутату безпідставне і підозріле лобіювання ним чужих інтересів, у яких, за словами окремих членів виконкому, цей обранець народу вже неодноразово був помічений (очевидно, не без власної вигоди – читалося у підтексті цих зауважень).

Читайте також:  У Новій Празі та Олександрії вогнеборці гасили займання сухої трави

Таким чином виконком проголосував за те, за що і планував – перукарні в оренді приміщення відмовити «у зв`язку з необхідністю використання даного приміщення для потреб громади, а саме – розміщення у ньому бібліотеки-філії №6» (формулювання з проекту рішення виконкому).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ