У перший день карантину в Олександрії проходили рейди з перевірки дотримання обмежувальних заходів магазинами міста

618

Вчора, 18 березня, у перший день оголошеного карантину у зв’язку коронавірусом робоча група проводила перевірки стосовно дотримання обмежувальних заходів закладами торгівлі, побутових послуг, торгово-розважальних центрів, ринків, закладів ресторанного господарства, у тому числі, при АЗС та кафетеріїв у магазинах тощо, повідомляє “Голос Громади”.

За повідомленням сайту Олександрійської міськради переважна більшість закладів торгівлі непродовольчими товарами зачинилась на карантин, є й ті, які працюють в режимі онлайн. Однак, не обійшлось і без порушників, які щого дня працювали не дивлячись на заборону. Серед порушників відмітили магазини по вул. Героїв Сталінграду: «Запчастини», ТОВ «Фермер», кафетерій при АЗС «Zapravka», будівельний магазин «33м2» і кафетерій у цьому магазині. Крім цього, по Звенигородському шосе працював продуктовий павільйон «Вулик», який через відсутність водопостачання і водовідведення на період карантину не може забезпечити належну дезінфекцію. Також, частково працювали павільйони і кіоски на центральному ринку міста.

З порушниками провели роз’яснювальну роботу та нагадали про штрафні санкції у разі недотримання обмежувальних заходів на час карантину.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ