Вперто сперечатися з карантином – собі ж дорожче

322

В Олександрії продовжує проводитися контроль за дотриманням карантинних заходів на підприємствах, в  установах, закладах різних форм власності і підпорядкування та на громадському транспорті. На порушників накладаються штрафи – про це «Голос Громади» повідомив начальник міськвідділу поліції Володимир Хвостов.

Як приклад, посадовець розповів про недавній випадок: минулого тижня під час проведення заходів з профілактики COVID-19 на території міста до Олександрійського відділу поліції звернувся один з перевізників громадського транспорту Олександрії з повідомленням про те, що така собі  пасажирка, перебуваючи в його автобусі, навідріз відмовляється дотримуватися карантинних вимог – одягти захисну маску. Працівники поліції виїхали на місце і провели з жінкою профілактичну бесіду. Але й це не допомогло: вперта пасажирка все одно стояла на своєму та ігнорувала зауваження правоохоронців. Тоді поліцейські вдалися до «букви закону» і склали на неї протокол за ст. 44 п. 3 («Порушення карантинних вимог», передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб». Дана стаття передбачає штраф від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – тобто від 17 тисяч гривень).

Читайте також:  Майже сотню неоформлених найманих працівників було виявлено під час перевірки в Олександрії

Матеріали, складені на порушницю, скеровані до Олександрійського міськрайонного суду, де буде ухвалено остаточне рішення.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ