Які документи потрібні для реєстрації у центрі зайнятості Кіровоградщини колишньому військовослужбовцю?

94

Окрім стандартного комплекту документів, серед яких: паспорт, трудова книжка (за наявності), облікова картка платника податків, документи про освіту, звільнені до запасу військовослужбовці пред’являють військовий квиток, повідомляє «Голос Громади» на сайт «Кіровоградський обласний центр зайнятості».

Учасники бойових дій подають посвідчення учасника бойових дій та копію довідки про безпосередню участь особи в АТО/ООС (забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, або копію довідки про участь особи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони).

Читайте також:  У вересні відбудеться Міжнародна агропромислова виставка «AGROEXPO»

Подання таких документів відносить шукачів роботи до числа громадян квотних категорій, що надає їм додаткові гарантії у працевлаштуванні. Зокрема, ця категорія громадян має право на працевлаштування на спеціально заброньовані у роботодавців робочі місця.

Для призначення допомоги по безробіттю надається довідка про періоди проходження військової служби, що прирівнюються до страхового стажу. Інформацію про розмір грошового забезпечення центр зайнятості отримує з відповідного державного реєстру.

Читайте також:  На будівництво спортивного комплексу в Олександрії виділено 10 млн грн

БЕЗ КОМЕНТАРІВ