В Україні продовжили карантин до кінця року: які нововведення чекають на олександрійців?

646

Сьогодні, 13 жовтня, на позачерговому засіданні Уряду ухвалили рішення продовжити карантин в Україні до кінця 2020 року, повідомляє «Голос Громади» на трансляцію позачергового засідання Кабінету міністрів.

Також в постанову про карантинні обмеження внесуть зміни.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль назвав це «потрібним кроком» та заявив, що такий карантин є «найбільш дієвим механізмом» у боротьбі з COVID-19 в Україні та світі, попередивши про нововведення.

Читайте також:  У суботу «Олександрія» зіграє проти львівського «Руху»

Серед основних змін карантину:

  • змінили правила дозволеної кількості людей на масових зборах (в “зеленій” зоні не більше 50 чол. за умови соцдистанції в 1,5 м і масочного режиму; в “жовтій” зоні – не більше 30 осіб, в “помаранчевій” – не більше 20);
  • проведення спортивних змагань дозволяється без глядачів, крім міжнародних змагань, які погоджує МОЗ;
  • рекомендується школам встановити канікули з 15 по 30 жовтня, а ВУЗам перейти на дистанційне навчання з 15 жовтня по 15 листопада.
Читайте також:  На Кіровоградщині сталася ДТП: 2 людей загинуло

За словами прем’єра, такий крок уряд зробить, щоб гарантувати більш безпечне середовище для українців.

Раніше головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що у зв’язку із зростанням захворюваності коронавірусом в країні, МОЗ вважає за необхідне продовження карантину до 31 грудня.

Також міністр Степанов рекомендує органам місцевого самоврядування забезпечити вихід на маршрути додаткових одиниць транспорту з метою зменшення скупчення людей у громадському транспорті в години пікового навантаження.

Читайте також:  Матчі сезону 2020/2021 гравці ФК “Олександрія» зіграють у новій формі

БЕЗ КОМЕНТАРІВ