На особистому прийомі очільника області олександрійці запитали про електричку

298

Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко сьогодні відповідав на питання олександрійців. Особистий прийом очільника області проходив в приміщенні Олександрійської РДА. На прийом зареєструвалося 17 осіб.

Серед багатьох питань, з якими звернулися олександрійці до Сергія Кузьменка найбільш хвилюючим виявилося питання щодо відновлення курсування електрички через Олександрію до Знам’янки. Як вже раніше повідомляв Голос Громади, з цим питанням мешканці Олександрії зверталися також й на “гарячу лінію” керманича.
Голова ж Кіровоградської ОДА зазначає, що зі свого боку він звертався до “Укрзалізниці”, яка через нерентабельність маршруту й відмінила рейс. Відновлення курсування електрички наразі можливе лише за умови, якщо кошти будуть виділені з місцевого бюджету. В свою чергу, люди висловили готовність їздити й за гроші, без пільг – бо це зручно. Кузьменко ж зазначив, що найкращим варіантом є автобусний маршрут Кропивницький-Знам’янка-Олександрія. Зараз розглядається варіант, що після відкриття “знам’янської” дороги маршрут може бути 100% безкоштовним для пенсіонерів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ