Сьогодні, 24 листопада 2016 року в приміщенні Олександрійської міської ради на 24 позачерговій сесії депутати розглянули питання відмови в наданні згоди на добровільне об’єднання Олександрійської міської територіальної громади з Головківською, Андріївською, Ізмайлівською, Приютівською, Комінтернівською, Бандурівською, Войнівською, Косівською, Костянтинівською, Лікарівською, Недогарківською, Протопопівською територіальними громадами.

Як повідомляв Голос Громади, проект рішення “Про схвалення пропозиції щодо внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Кіровоградської області”, було прийнято 18 листопада 2016 року на сесії Кіровоградської обласної ради.

Читайте також:  На Кіровоградщині оголосили штормове попередження та негоду

Ще до початку голосування депутати почали жваву дискусію щодо того, чи варто взагалі включати це питання до порядку денного.

Так, депутат від партії “Самопоміч” Микола Воробченко звернув увагу, що проект рішення вони отримали лише сьогодні зранку. А оскільки питання є серйозним і вимагає детального аналізу, варто перенести його на чергову сесію. Його позицію підтримав і депутат від партії “БПП “Солідарність” Іван Баранов, що наголосив на відсутності цифрових показників та аналізу даного рішення.

Читайте також:  Упродовж місяця лікарні Кіровоградщини отримають понад 500 кисневих концентраторів

Степан Цапюк в свою чергу зазначив, що він є автором проекту рішення. Крім цього, мер звернув увагу на те, що хоче знати фінансову складову об’єднання, щоб зважити всі позитивні і негативні наслідки.

Позицію мера підтримали депутат від “Радикальної партії” Сергій Гриценко, депутат від партії “Сила людей” Володимир Джожджаник та депутат від партії “Опозиціний блок” Людмила Давиденко, яка прямо закликала депутатів “послухати мера”.

Читайте також:  До відома мешканців Олександрійщини: оновлено рекомендації стосовно носіння захисних масок

Та, не дивлячись на гарячу дискусію, “за” зазначений проект рішення проголосували 21 депутат, таким чином рішення було прийняте.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ