Нещодавно в місті Запоріжжя відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс “Талановиті діти України” в номінаціях “хореографія”, “інструментальна музика”, “вокальне мистецтво” та “художнє читання”. В конкурсі взяли участь і олександрійці, зокрема Олександрійська хореографічна школа-студія ШОК під керівництвом Тетяни Ребер. Колектив виступив в чотирьох номінаціях: народна хореографія, сучасна хореографія, соло і дует.

На фестивалі було представлено 30 колективів з усієї України, але не дивлячись на жорстоку боротьбу олександрійці не повернулися з пустими руками. Так, в номінації “народна хореографія” вони зайняли ІІ місце, а в сучасній – І. Солістка Іванна Колесник зайняла перше місце з композицією “Когда нет никого рядом кроме”, а солістки Софія Вінгалевська та Валерія Пилипенко завоювали другі місця. Дует Івана Чижа та Софії Вінгалевської також отримали золото.

Читайте також:  На Кіровоградщині водопостачання та водовідведення обійдеться майже у 45 грн

Керівники, батьки та діти висловили подяку очільнику Кіровоградщини Сергію Кузьменку, за підтримки якого і відбулася подорож на фестиваль. Переможцям же бажаємо натхнення та подальших успіхів!

1gzmtapvqow cx_x_mbueh8 tbui6inbhp4 cz7wlmjyrfk wt3ogpu6mii qoc_05bsyzo

БЕЗ КОМЕНТАРІВ