Подарунки від маленьких олександрійців

160
Вихованці Олександрійського центру дитячої творчості імені Олександра Шакала у четвер, 25 лютого, передали бійцям передових позицій Донецького прикордонного загону свої привітання та побажання скорішої перемоги.Прийняв ці безцінні та зворушливі листи від маленьких олександрійців та їхніх батьків  капітан-прикордонник Володимир Конюшенко. Саме він повезе зі своєї короткої відпустки  такі бажані та довгоочікувані добрі і щирі слова від дітей – воїнам, що цієї звістки завжди  ждуть з нетерпінням.
Дівчата та хлопчики хореографічного колективу сучасного танцю “Каприз”під керівництвом чарівної Наталії Труш власними руками виготовили для українських  вояків маленькі подарунки, листи та найголовніше – змогли просто дати надію та тепло тим, хто  захищає у далеких Донецьких степах зараз  нашу Україну. Надію на те, що визволителів чекають удома, що  вірять їм, підтримують словом, думками та дитячими усмішками.
Дякуємо керівництву Центру дитячої творчості, батькам, що виховують справжніх патріотів своєї землі, педагогам, які віддають своє серце , вміння та досвід  малечі та власне розумникам-дітям – нашій надії, нашому майбутньому. Слава Україні та українцям!
На фото – Володимир Конюшенко, Олександр Давидов, Наталя Труш, вихованці  колективу “Каприз” Центру Дитячої та юнацької творчості міста Олександрія
Фото – Oryna Metelyk

БЕЗ КОМЕНТАРІВ