Нагадаємо, що сьогодні, 20 травня, на п’ятій сесії депутати облради повинні були розглядати питання щодо схвалення пропозицій стосовно внесення змін до Перспективного плану формування територій громад в Кіровоградскьй області. Так на території Олександрійського району пропонувалося утворення трьох об’єднаних громад – Олександрійської, Новопразької та Червонокам’янської.

Однак депутати обласної ради ухвалили рішення про зняття даного питання з порядку денного через його недостатню підготовленість. Про що і повідомив під час проведення сесії голова облради Чорноіваненко.

Читайте також:  Операція "Мак": на Кіровоградщині поліція знищила 3 га насадження коноплі (ФОТО)

1 коментар

  1. Настав цікавий та важливий момент. Декілька років DESPRO реалізовував проекти з сільського питного водопостачання, змінюючи якість життя і ментальність людей, спосіб взаємодії влади і громади в сучасних умовах. Це наблизило реалізацію реформи з децентралізації. Вже зараз багато громад В ЗМОЗІ реалізувати проект такого масштабу і без швейцарських грошей, адже завдяки реформі такі ресурси й можливості з’явилися. Але треба ЗНАТИ, ЯК:

    http://agropolit.com/blog/65-abetka-dlya-obyednanih-gromad