Цього року на «Покровському ярмарку» «AgroExpo-2019» з’явиться свій символ – «Мартин Боруля»

172

Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій “AGROEXPO” проводитиметься в Кропивницькому цього року вже всьоме.

Виставка відкриється 25 вересня і триватиме до 28 вересня. За площею експозиційних майданчиків, а це 125 тисяч квадратних метрів, виставка є найбільшою в Україні і входить до десятка наймасштабніших в Європі.

Тож, днями, відбулось засідання обласного організаційного комітету з питань виставкової діяльності щодо підготовки до проведення Міжнародної агропромислової виставки “АgroExpo – 2019”.

Читайте також:  Налипання мокрого снігу та ожеледь: водіїв Кіровоградщини попереджають про погіршення погоди

У засіданні взяли участь голова правління обласного об’єднання організації роботодавців Павло Штутман, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники міської влади Кропивницького, Нацполіції в області, голова Приютівської ОТГ Андрій Коломіцев та інші посадовці.

Присутні обговорили питання щодо виділення площ для розміщення презентаційних та торгівельних локацій з міст, районів та ОТГ на «Покровському ярмарку». Відвідувачів в рамках Міжнародної агропромислової виставки в цьому році буде зустрічати привітний чоловік, одягнений по місцевій моді кінця позаминулого століття. Це – Мартин Боруля герой комедії Карпенка-Карого (Тобілевича).

Читайте також:  Обрано голову Олександрійської районної ради

За інформацією сайту “Кіровоградська ОДА”.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ