Україна отримає додаткову гуманітарну допомогу у вигляді 320 тисяч таблеток «Гідроксихлорохіну» для лікування хворих на COVID-19

168

На сайті МОЗу повідомляється, що вже наступного тижня наша країна отримає додаткову партію препаратів з діючою речовиною Гідроксихлорохін, який використовують для лікування хворих на COVID-19. Інформує “Голос Громади”.

Понад 300 тисяч таблеток, яких достатньо буде на лікування більш як 22 тисяч пацієнтів.

«МОЗ робить усе можливе, щоб максимально ефективно боротися з коронавірусом. Тому ми звернулися до виробників з проханням надати нам гуманітарну допомогу. Цієї кількості препарату вистачить для лікування понад 22 тисяч хворих на COVID-19», — повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Зазначимо, що медичний препарат «Плаквеніл» (з діючою речовиною Гідроксихлорохін) уже розподілений між структурними підрозділами з питань охорони здоров’я обласних державних адміністрацій та Києва, далі вони надійдуть до закладів охорони здоров’я «першої хвилі» для лікування хворих на коронавірус. Поставка та розподіл лікарського засобу «Гідроксихлорохін» очікується вже на початку наступного тижня.

Читайте також:  Понад 200 жителів Кіровоградщини пройшли ПЛР-тестування після повернення з-за кордону, аби уникнути самоізоляції

Додатково: препарати з діючою речовиною Гідроксихлорохін використовуються для лікування хворих на COVID-19 у США, Японії, Німеччині та інших західних країнах, де медицина більш розвинена.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ