Олександрійських правоохоронців зобов’язали ініціювати розслідування по факту невиконання судового рішення міською владою щодо надання активістам повної інформації про квартирну чергу в місті Олександрії.

Відповідну ухвалу виніс Олександрійський міськрайонний суд сьогодні, 8 квітня, про що “Олександрійським новинам” повідомив голова громадської організації “Спілка шахтарів-інвалідів, потерпілих на виробництві, та козацтва України” Сергій Горбачов.

Нагадаємо, після довготривалого судового протистояння міську владу зобов’язали надати інформацію про те, яким чином формуються черги на отримання житла, які та ким для цього подавались документи.

Читайте також:  Пожежі в Олександрії: горіла велика площа сміття та речі у житловому будинку

Однак це рішення міська влада так і не виконала, тому позивачі звернулись до правоохоронних органів. Не отримавши реакції від правоохоронців, активісти з оскарженням дій поліції звернулись до Олександрійського міськрайонного суду, який виніс ухвалу на їх користь.

Зокрема, суд зобов’язав Олександрійський відділ поліції внести заяву стосовно невиконання рішення суду до Єдиного реєстру досудових розслідувань та провести необхідні слідчі дії.

Читайте також:  Верховна Рада не подолала «карантин вихідного дня»

Ч. 2 ст. 382 Кримінального кодексу України передбачене кримінальне покарання за невиконання судового рішення службовою особою у вигляді штрафу від семисот п’ятдесяти до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

За матеріалами сайту Олександрійські новини.

Читайте також:  В Олександрії провели планову нараду з підготовки та готовності міста до зими

БЕЗ КОМЕНТАРІВ