В Олександрії річку Березівку облюбували дикі качки (ФОТОРЕПОРТАЖ)

309

Мало хто з олександрійців, хіба що той, хто поспішає, зможе пройти це місце й не звернути увагу на пернатих, повідомляє «Голос Громади».

Річка Березівка, що поблизу пл. Покровської в Олександрії — місце, яке зачаровує перехожих. Містяни мимоволі зупиняються на містку, вдивляються у далечінь, течію річки, воду, вслухаються в тишу й звуки природи … і кожен думає про щось своє! У цій атмосфері душа відпочиває, радіє, тут можливо на декілька хвилин поринути в стан спокою та відчути дійсну важливість буття.

Читайте також:  У виправній колонії Кіровоградщини знову запобігли випадку передачі заборонених речей засудженому

Місце дуже гарне та улюблене олександрійцями, однак воно потребує належної уваги та бережливого ставлення від мешканців та влади міста.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ