Днями на стадіоні КСК «Олімп» стартувала Спартакіада, присвячена 18-й річниці з дня заснування ТОВ «УкрАгроКом». До учасників  спартакіади з вітальним словом з нагоди відкриття спартакіади звернувся керівник групи компаній ТОВ «УкрАгроКом» Віталій Згама, подякувавши працівникам колективів за підтримку традицій здорового способу життя серед працівників компанії, престижу здоров’я та побажав позитивних емоцій і перемог у спортивних змаганнях.

Як зазначив директор ДЮСШ “Колом” Юряй Котов, перший вид спартакіади розпочали традиційно, змаганнями з міні-футболу, в якому взяли участь 9 команд – Центральний офіс ТОВ “УкрАгроКом”, Елеватор ПАТ “Шарівське”, ТОВ “АФ МТС Техагропром” с. Войнівка, Новоукраїнський район,  с. Михайлівка відділок № 5 ТОВ “УкрАгроКом”, Елеватор ТОВ “УкрАгроКом”, ТОВ “Агро Альянс Гриф – П”, ТОВ “Гермес – Трейдінг”, ТОВ “Олександрійський цукровий завод”.

Читайте також:  В Україні збільшені прожитковий мінімум та мінімальна пенсія

На здобуття перемоги в напруженій боротьбі  вибороли  ТОВ “Олександрійський цукровий завод”  – ІІІ місце, Новоукраїнський район – ІІ місце та Елеватор ТОВ “УкрАгроКом” – І місце. У номінації кращий бомбардир Спартакіади у міні-футболі – Стус Микола з команди Елеватор ТОВ “УкрАгроКом”.

Також відзначили команди не тільки переможців, а й командам, які вибороли наступні місця – Центральний офіс ТОВ “УкрАгроКом” – 4 місце; ТОВ “Гермес – Трейдінг” – 5 місце; ТОВ “Агро Альянс Гриф – П” – 6 місце;  с. Михайлівка відділок №5 – 7 місце; ТОВ “АФ МТС Техагропром” с. Войнівка – 8 місце;  Елеватор ПАТ “Шарівське”- 9 місце.       Побажаємо наступних  цікавих  перемог у змаганнях з волейболу  27 – го січня в НВК ОК (колишня 20школа). 4-го лютого змагання з стрітболу (баскетбол 3 Х 3), та 11–го лютого фінал Спартакіади у «Палаці Спорту»  з перетягування канату, армспорту серед чоловіків та жінок, спортивної естафети і жіночого волейболу.

Читайте також:  Кіровоградщина: понад 200 нових випадків хвороби на коронавірус, серед яких 7 дітей

БЕЗ КОМЕНТАРІВ