Сьогодні, у день Покрови Пресвятої Богородиці в Олександрії проходить вже традиційний “Покровський ярмарок”. Цьогоріч свою продукцію представили більш ніж півсотні підприємців з Олександрійського району та міста. Крім місцевих товаровиробників на ярмарок завітали також і представники з інших міст України: Полтави, Черкас, Кременчука.

Не дивлячись на похмуру погоду, продавчині “не мали відбою” від покупців: м’ясо, риба, цукор, олія, борошно, хлібобулочні вироби, ковбаса – всі ці товари швидко “розійшлися” з торгових столів учасників ярмарку.

Читайте також:  Зарплата медикам від 23 до 12 тис. грн: видатки 2021 року майже в половину менші за необхідний кошторис

Після спілкування з олександрійцями, зі святами усіх присутніх привітав народний депутат України Анатолій Кузьменко, побажавши міцного здоров’я, злагоди та благополуччя. З вітальним словом також виступив міський голова С.Цапюк та заступник голови Олександрійської районної державної адміністрації Ю.Коваль.

Кожен бажаючий мав змогу придбати і сувенірну продукцію від місцевих майстрів ужиткового мистецтва. На ярмарку також працювала виставка новітньої військової техніки, а гарного настрою відвідувачам ярмарку створювали колективи з Олександрійського району та міста.

Читайте також:  З якими питаннями звертались мешканці Олександрійщини на "гарячу телефонну лінію" до Юрія Коваля

БЕЗ КОМЕНТАРІВ