Нещодавно під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Коваленка відбулася робоча нарада з питань організації і проведення в області зовнішнього незалежного оцінювання. Окрім посадовців області на нараді був присутній директор Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти Анатолій Анісімов, а також представники регіональних структур СБУ, Нацполіції та Держслужби з надзвичайних ситуацій. Про це інформує прес-служба Кіровоградської ОДА.

Читайте також:  Назвали точну дату запровадження тритижневого жорстокого карантину в Україні

Так, основним питанням наради стала координації заходів із взаємодії усіх структур, які будуть задіяні під час проведення ЗНО в області.

За словами Анатолія Анісімова, наразі є кілька проблемних пунктів, на які потріно звернути увагу. Зокрема це кількість пунктів з проведення тестування, яких цього року буде набагато менше, при цьому кількість учасників на одному пункті має складати не менше 180 осіб. Усього в області діятиме 30 пунктів тестування, які буде зосереджено в 4 основних округах – Кропивницькому, Голованівському, Олександрійському та Новоукраїнському.

Читайте також:  Футболісти "Олександрії" перемогли закарпатський "Минай" та вийшли до чвертьфіналу Кубку України

Також вже зараз треба зайнятися питанням організації підвезення учасників ЗНО до пунктів тестування, забезпечення супроводу автобусів правоохоронними органами, упорядкування паркувальних місць. Важливим питанням є і забезпечення правопорядку та медичного супроводу учасників тестування.

Наразі ж для участі в ЗНО на Кіровоградщині зареєструвалися 5737 випускників загальноосвітніх навчальних закладів цього та попередніх років. Основна сесія ЗНО 2017 року розпочнеться 23 травня і завершиться 16 червня, додаткова відбудеться з 3 до 12 липня.

Читайте також:  На Кіровоградщині 7 мешканців області повторно захворіли на коронавірус

БЕЗ КОМЕНТАРІВ