В рамках програми «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення», Кіровоградська область отримає додатково 52,85 млн. гривень

120

Відповідне рішення було схвалено під час засідання Кабінету Міністрів України вчора, 5 вересня, 2018 року.

Повідомляє Голос Громади з посиланням на сайт Міністерства Інфраструктури України.

Перерозподіл коштів на будівництво та реконструкцію автодоріг прийнято з метою раціонального використання бюджетних коштів в сезон будівництва доріг.

Зазначимо, що серед областей, де збільшено видатки на ремонт доріг державного значення, найбільша сума передбачена в Кіровоградській області.

Читайте також:  На Кіровоградщині безробітнім пропонують стати барменами

Видатки збільшено: Вінницькій області на 46 млн. гривень, Дніпропетровській – на 25,99 млн гривень, Кіровоградській – на 52,85 млн гривень, Одеській – на 30 млн гривень, Полтавській – на 50 млн гривень, Хмельницькій – на 25,33 млн гривень, Черкаській – на 25 млн гривень.

Зменшено видатки у Волинській області на 3,87 млн гривень, Житомирській області на 61,4 млн гривень, Івано-Франківській області на 47,97 млн гривень, Київській області на 28,37 млн гривень, Миколаївській області на 98,61 млн гривень, Чернівецькій області на 67,81 млн гривень.

Читайте також:  В Олександрії пройде свято фарб

БЕЗ КОМЕНТАРІВ