В Україні запрацює Єдиний реєстр педофілів

99

Вчора, 19 грудня, ВР у другому читанні ухвалила  законопроєкт №0887  про створення реєстру осіб, засуджених за сексуальні злочини проти малолітніх, повідомляє «Голос Громади».

Цей перелік засуджених педофілів перебуватиме в веденні мін’юсту.

До реєстру вноситимуть відомості щодо засуджених. Ідеться про дати народження, місця проживання або перебування, злочин, за який було засуджено, застосований вид кримінального покарання, а також інформацію про фактично відбуте покарання та дані про порушення правил адміністративного нагляду.

Читайте також:  Профнавчання – шлях до нової роботи: безробітним Кіровоградщини пропонують безкоштовно здобути понад 300 професій та напрямів підготовки

Виключати з реєстру інформацію про особу будуть у разі скасування обвинувального вироку або постанови суду.

Користувачами реєстру стануть керівники прокуратур та органів попереднього розслідування, прокурори, слідчі та інші уповноважені особи Національної поліції України і Державного бюро розслідувань (ДБР).

Також, право на отримання інформації перебування конкретної особи в реєстрі отримають керівники органів місцевого самоврядування. Зокрема, це стосуватиметься осіб, які претендують на отримання керівних посад у навчальних чи медичних закладах або інших установ та організацій, зобов’язаних здійснювати нагляд за малолітніми особами або надавати малолітнім особам послуги медичного, навчального та соціального характеру.

Читайте також:  Здорова Україна: Олександрійців запрошують долучитися до марафону здорових звичок

Джерело.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ