Сьогодні, 29-го вересня, завод підйомно-транспортного устаткування «Віра-Сервіс Інтермаш» відзначає свій ювілей – 85 років.

На сьогодні «Віра-Сервіс Інтермаш» – це те потужне підприємство, яке прославляє місто і область не лише в Україні, а й далеко за її межами, співпрацюючи з Грузією, Білоруссю, Казахстаном, Узбекистаном.

На урочистості зібралося чимало людей, серед яких не тільки працівники заводу, а й почесні гості. Поздоровили працівників заводу та вручили грамоти за вагомий внесок у розвиток підприємства заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Коломійцев, заступник міського голови Сергій Гриценко та директор підприємства Михайло Сулятицький. Вітання колективу від імені власника підприємства Олега Кравченка та від себе особисто також передав генеральний директор об’єднання підприємств “Стан інвест ходдинг”, до складу якого також входить і “Віра-Сервіс Інтермаш”, Ігор Лук’янчук.

Читайте також:  На яких роботах «спокутуватимуть гріхи» олександрійські «штрафники»?

Розважали всіх присутніх талановиті студенти Олександрійського училища культури, котрі підготували запальну та цікаву концертну програму.

З нагоди відзначення ювілею працівники та гості отримали сувенірну монету, котру виготовили на підприємстві.

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ