Вже побудовано 30% приміщення сучасного ЦНАПу на території Приютівської громади

248

Голова Приютівської об’єднаної територіальної громади Андрій Коломійцев прокоментував хід робіт з будівництва приміщення ЦНАПу, що наразі зводять у громаді: «Роботи з будівництва ЦНАПу розпочалися 15 травня 2019 року. Сьогодні виконано приблизно 30 відсотків запланованих робіт. Проте, ми очікуємо, що будівництво завершиться протягом 2-3 місяців – за графіком, за умови наявного повного фінансування цього об’єкту з боку держави. Загальна вартість проекту складає близько 9 млн грн, частину з яких Приютівська об’єднана територіальна громада отримала з державного бюджету по програмі «Фінансування соціально-економічного розвитку регіонів», чому посприяв народний депутат України Кузьменко Анатолій Іванович. Наявна сума в місцевому бюджеті на будівництво складає близько 6 млн грн і ми розраховуємо отримати залишок у розмірі 3 млн грн з державного бюджету. І, все ж таки, маємо надію, що розпочате будівництво вдасться завершити до кінця поточного року».

Читайте також:  Українська письменниця зустрінеться з олександрійськими читачами

За адресою майбутнього ЦНАПу: с. Войнівка, вул. Центральна 92-к.с. повністю облаштовано армований фундамент, захистивши його від проникнення та шкідливого впливу води, виконали стяжку підлоги з утепленням, встановили металеві колони на півколо та провели водопровідні комунікації. Зокрема, на завершальному етапі наразі зведення каркасу будівлі з газобетону та міжкімнатних стін.
Капітального будівництва нового сучасного центру надання адміністративних послуг у Войнівці Приютівської ОТГ триває відповідно до Стратегії розвитку Приютівської громади.

Читайте також:  На Кіровоградщині СБУ затримала зловмисників, які залякували громадян

Нагадаємо, в травні місяці поточного року, в Приютівській об’єднаній територіальній громаді розпочали будівництво Центру надання адміністративних послуг (ЦНАПу).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ