Знову неправдива інформація стосовно скасування сплати за комуналку на час карантину

575

В мережі Інтернет шириться черговий фейк — неправдива інформація стосовно відміни сплати за комунальні послуги на час карантину, повідомляє “Голос Громади”.

Посилаючись на сторінку “По той бік новин” у Фейсбук спростуємо такі повідомлення.

Багато хто повірив у цю новину та зрадів, однак, “не все так склалося, як гадалося”.

З’ясовуючи походження подібного фейку вдалось дізнатись, що насправді було мотивом чи, можливо, чиєюсь мрією аби було дійсно так.

Насправді Верховна Рада внесла зміни до Закону України про “Про житлово-комунальні послуги” на період карантину (http://bit.ly/2xQRNZG)

Завдяки цим змінам, якщо ви раптом не зможете заплатити комуналку вчасно, то вам не треба буде платити пеню до 1 липня. Так само до 1 липня призупиняється саме нарахування пені. Але обов’язок платити за спожиті послуги вчасно Закон не припиняє і не скасовує!

Крім того, 18 березня на засіданні Уряду прем’єр-міністр Денис Шмигаль дав розпорядження міністерствам соцполітики, фінансів та економіки за три дні прорахувати компенсацію частини комунальних платежів для громадян, які через карантин будуть вдома і споживатимуть більше комунальних послуг. Міністри мають на наступне засідання представити відсоток відшкодування, потрібну суму і, головне, чи призначати таку компенсацію всім громадянам чи лише якійсь категорії” — пояснюється у інформативному тексті.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ