Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації оголосило конкурс на здобуття обласної премії молодим науковцям Кіровоградської області.

Обласна премія присуджується молодим науковцям Кіровоградської області віком до 35 років включно, які працюють в установах, закладах, організаціях, підприємствах Кіровоградської області, мають вчений ступінь або вчене звання, зробили особистий внесок у розробку актуальних наукових проблем, що мають практичне значення для соціально-економічного та/ або культурного розвитку Кіровоградщини.

Читайте також:  Парковки на дахах будівель Кіровоградщини: міф чи реальність?

І премія – 9,6тис. грн., ІІ премія – 6,4 тис. грн., ІІІ премія – 3,2 тис. грн.

Крім цього, оголошено конкурс на здобуття стипендії обласної державної адміністрації і обласної ради для аспірантів та докторантів які навчаються у вищих навчальних закладах Кіровоградської області.

Стипендія призначається особам, віком до 35 років включно, які навчаються в аспірантурах, докторантурах вищих навчальних закладів із відривом або без відриву від виробництва. А також досягли певних результатів у розробці актуальних наукових проблем, які мають практичне значення для соціально-економічного та/або культурного розвитку Кіровоградської області.

Читайте також:  Які працівники сьогодні вкрай необхідні роботодавцям в Олександрії та районі

Подання вчених рад вищих навчальних закладів, зборів трудових колективів підприємств, установ, організацій на отримання обласних премій та стипендій  необхідно подати до управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації до 15 травня 2017 року.

Телефон для довідок (0522)24-15-42 Побережна Тетяна Вікторівна.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ