Голова Державної служби України з безпеки на транспорті проінспектує дороги Кіровоградщини

232

Завтра, 6-го жовтня, з робочим візитом Кіровоградську область відвідає Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк.

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської обласної ради.

Під час поїздки по області Михайло Ноняк проінспектує роботу пересувного пункту ГВК ( км 241+ 800 автодороги Н-01 «Київ – Знам’янка»), зустрінеться з працівниками Управління Укртрансбезпеки у Кіровоградській області та вручить номерні нагрудні знаки.

Читайте також:  На Кіровоградщині сьогодні очікується значне погіршення погодних умов

Окрім того, він  зустрінеться з Головою Кіровоградської обласної ради – Чорноіваненком Олександром Анатолійовичем, начальником Управління Укртрансбезпеки в Кіровоградській області – Кукуленком Олександром Васильовичем, начальником Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області – Коюденком Вадимом Валентиновичем.

Під час зустрічі заплановано обговорити питання співпраці, зокрема, закупівлі нових лабораторій габаритно-вагового контролю, будівництва майданчиків для їх роботи, а також інші питання пов’язані з безпекою перевезень пасажирів та вантажів, а також зі збереженням доріг.

Читайте також:  Олександрійці з 1 грудня зможуть проводити касові операції в банках за допомогою е-паспортів у додатку «Дія»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ