Кіровоградщина готова боротися з епідемією кору

216

Заступник директора обласного лабораторного центру Надія Оперчук повідомила, що з початку цього року в Кіровоградській області зафіксовано 5 випадків захворювання на кір.

Про це йдеться на сайті Кіровоградської облдержадміністрації.

Фахівцями лабораторного центру було відпрацьовано комплекс протиепідемічних, карантинно-обмежувальних заходів. Окрім цього ними було забезпечено хворих ізоляцією та своєчасним лікуванням,обстеження контактних осіб. Ці заходи зарадили розповсюдженню кору по території Кіровоградщини.

Читайте також:  Обрання нового голови Кіровоградської облради відбулося. Кого підтримали депутати?

Надія Оперчук додала, що Кіровоградська область забезпечена вакциною на 19,7% від річної потреби. План вакцинації виповнено на 45%, а ревакцинації – на 32%. На сьогодні залишилось 4812 доз.

«Міністерство охорони здоров’я України планує забезпечити всі регіони необхідною кількістю вакцин для проведення додаткової хвилі щеплення від кору дітей віком 1-9 років» – говорить пані Надія.

Читайте також:  На олександрійському перехресті знову не працює світлофор

Як зазначив Директор департаменту охорони здоров’я ОДА Олег Рибальченко, медики разом з лабораторним центром розробили чіткий план дій для недопущення спалаху інфекції на території області.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ