Новопразька селищна громада приймає участь у конкурсі бюджетної прозорості “Кришталь року”

72

Новопразька громада приймає участь у конкурсі бюджетної прозорості “Кришталь року” серед українських об’єднаних територіальних громад, повідомляє “Голос Громади”.

Подія «Кришталь року» продемонструє найкращі практики ефективного управління коштами громад, коли всі етапи бюджетного процесу – від планування до звітування – прозорі і зрозумілі для платників податків, які і наповнюють місцеві бюджети.

Загалом заявки на участь подали 106 громад з 18 областей України. Номінантів оцінено за 36 критеріями у галузі управління публічними фінансами.

Читайте також:  На День селища Олександрійського на малечу чекають атракціони і солодка вата

Тож, вже, 19 листопада, цього року у м. Київ відбудеться церемонія нагородження переможців рейтингу бюджетної прозорості «Кришталь року», на якому зберуться понад 300 учасників, серед яких представники громад, органів центральної виконавчої влади, експерти проєктів міжнародної технічної допомоги, голови дипломатичних місій, аби визначити переможців.

Премія “Кришталь року” та оцінка бюджетної прозорості 2019 року – це партнерська робота Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) через консорціум виконавців програми USAID DOBRE, Представництва Європейського Союзу та п’яти його держав-членів Німеччини, Швеції, Польщі, Данії та Естонії через Програму “U-LEAD з Європою”, і  Громадського партнерства “За прозорі місцеві бюджети!”. Індекс прозорості місцевих бюджетів та методологію його оцінювання розроблено Фондом Східна Європа спільно із Громадським партнерством “За прозорі місцеві бюджети!”, у співпраці з Асоціацією міст України за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Читайте також:  В Олександрійській бібліотеці складають істит з державної мови

Джерело.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ