Підвищення прожиткового мінімуму призвело до суттєвого збільшення штрафів для роботодавців

330

З 1 січня нового року мінімальна заробітна плата зросла на 550 гривень й на сьогодні становить 4 723 гривні, повідомляє «Голос Громади».

На цій підставі зросли штрафні санкції для роботодавців за порушення законодавства про працю.

Так, за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків накладатиметься штрафна санкція у розмірі 141 690 гривень.

Читайте також:  З нового року мешканці Кіровоградщини платитимуть за воду по новому тарифу

За порушення термінів виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш, ніж на один місяць, виплата їх не в повному обсязі — 14 169 гривень.

За недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці — 47 230 гривень.

За недотримання встановлених законом гарантій та пільг працівникам, котрі залучаються до виконання обов’язків, передбачених законами України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про альтернативну (невійськову) службу, «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» — 47 230 гривень

Читайте також:  Актуальна вакансія: на Олександрійщині потрібен інженер-конструктор

За недопущення до проведення перевірки з питань додержання законодавства про працю, створення перешкод у її проведенні — 14 169 гривень.

За вчинення перешкод при проведенні перевірки з питань виявлення порушень у частині законодавства про працю — 472 300 гривень.

За порушення інших вимог трудового законодавства — 4 723 гривні.

Джерело.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ