Поліція Кіровоградщини проводить новорічний фотоконкурс «Безпека громади в Новорічні та Різдвяні свята – спільна справа»

73

Із нагоди свят оголошується конкурс зимових фото з поліцією, який проводиться з 25 грудня та триватиме до 20 січня, повідомляє «Голос Громади».

Конкурс проводиться в рамках посилення тісної співпраці та взаємодії з населенням, територіальними громадами та громадськими об’єднаннями на засадах партнерства для задоволення їх потреб.

До участі у конкурсі запрошується населення, територіальні громади та громадські об’єднання Кіровоградської області. Участь у конкурсі може бути як індивідуальною, так і колективною.

Читайте також:  На Кіровоградщині ще у однієї людини підтвердили коронавірус

Умови фотоконкурсу:
–    розмістіть у коментарях до цього посту зимову авторську фото світлину з поліцією Кіровоградщини та поміть її хештегом #НоворічнітаРіздвянісвятазполіцієюКіровоградщини;
–    лайкніть цей пост;
–    поширте його на свою сторінку (репост має бути публічним).

Серед учасників конкурсу (тільки тих, хто розмістив фото під публікацією і зробив репост) буде обрано переможців за кількістю вподобань користувачами соціальної мережі «Фейсбук» у номінації:

Читайте також:  На Кіровоградщині розпочався сезон полювання на пернату дичину

-Безпека громади в Новорічні та Різдвяні свята – спільна справа #НоворічнітаРіздвянісвятазполіцієюКіровоградщини.

Фотороботи обов’язково мають розкривати тему конкурсу. При оцінюванні матеріалів конкурсу враховується: актуальність, загальна художня виразність; оригінальність, творчий підхід.

До конкурсу не допускаються роботи, які пропагують насильство, релігійну та етнічну ворожнечу, містять політичну рекламу, пропагують погані звички (алкоголізм, наркоманію, тютюнопаління).

Читайте також:  У Приютівській громаді невздовзі розпочнеться ремонт автомобільної дороги «Ясинуватка-Березiвка»

Фотографії, які не відповідають зазначеним вимогам, не розглядаються.

Визначення переможців відбудеться 24 січня 2020 року.

Із детальним Порядком проведення фотоконкурсу «Безпека громади в Новорічні та Різдвяні свята – спільна справа» можна ознайомитись за посиланням.
Джерело.

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ